Току що получих водата от 200мл, не съм я пробвала дори, но съм озадачена от неудобната опаковка-широка и тежка. Поръчах 200мл понеже е доста по-изгодно от 100мл, но сега съжалих. Купувала съм 200мл от други марки преди - шишето винаги е било по-дълго и тънко и не съм размишлявала дори над въпроса дали е удобно. Със сигурност ще мина на 100мл за следваща поръчка.
Това са най- добрите сапуни на БГ пазар. Ароматни, свежи, измиващи и не изсушаващи кожата. Ползвам от доста време особенно лавандула!
Продуктите са чудесни


















